Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Julius Onah

Regjizor: Julius Onah

Julius Onah was born on February 10, 1983 in Makurdi, Benue State, Nigeria. He is a producer and director, known for The Girl Is in Trouble (2015), Nie patrz wstecz (2008) and Big Man (2012).
Shfleto te gjithe filmat e Julius Onah
Cover e Filmit
Filmi The Cloverfield Paradox (2018) me titra shqip
The Cloverfield Paradox (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Cloverfield Paradox (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Cloverfield Paradox (2018) ne gjuhen angleze
Në orbitën e një planeti në prag lufte, shkencëtarët testojnë një pajisje për të zgjidhur krizën e energjisë dhe përfundojnë ballë për ballë me një realitet të errët.

Komente