Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Ludovic Bernard


Shfleto te gjithe filmat e Ludovic Bernard
Cover e Filmit
Filmi The Climb (2017) a.k.a L’ascension me titra shqip
The Climb (2017) a.k.a L’ascension

Kerko burime online per te shikuar filmin The Climb (2017) a.k.a L’ascension me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Climb (2017) a.k.a L’ascension ne gjuhen angleze
Semi niset për të ngjitur majën me të larte të botes, Everestin qe të jete i denje ne sytë e Nadias, dashurisë se tij të fëmijërisë. Me çfarë do të përballet ai ne ketë udhëtim dhe a do arrije ta fitoje Nadian?

Komente