Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Class of 92 (2013) me titra shqip
The Class of 92 (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Class of 92 (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Class of 92 (2013) ne gjuhen angleze
Një dokumentar kinematografik që tregon ngritjen dhe arritjet e gjashtë futbollistëve të rinj, super të talentuar të Manchester United (Dejvid Bekham, Niki But, Rajan Gigs, Pol Skols, Fil dhe Geri Nevil). Filmi mbulon periudhën nga 1992-1999, duke kulmuar me fitoren e United në Kupën Europiane.

Aktoret Kryesor
Komente