Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Christmas Chronicles (2018) me titra shqip
The Christmas Chronicles (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Christmas Chronicles (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Christmas Chronicles (2018) ne gjuhen angleze
Keti dhe Tedi Pirs duan të kapin Santa Klausin në kamera teksa shpërndan dhuratat dhe kjo dëshirë u kthehet në një aventurë sa të bukur aq të rrezikshme. Nëse ndonjëherë e humbet shpirtin e Krishtlindjeve, kjo ka për të ta rikthyer.

Aktoret Kryesor
Komente