Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Chase (2017) me titra shqip
The Chase (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Chase (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Chase (2017) ne gjuhen angleze
Sim Deok-So është një pronar idhnak i një kompleksi apartamentesh. Papritmas, qiramarrësit e tij fillojnë të zhduken në rrethana të çuditshme. Kur dyshimet fillojnë të bien mbi të dhe kur një ish-detektiv në pension i thotë se një vrasës serial i është rikthyer vrasjeve të tij të para 30 vjetëve, vendos të marrë në dorë zbulimin e së vërtetës.

Aktoret Kryesor
Komente