Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Cabin in the Woods (2011) me titra shqip
The Cabin in the Woods (2011)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Cabin in the Woods (2011) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Cabin in the Woods (2011) ne gjuhen angleze
Pesë miq kolegji nisen për një fundjavë në pyll. Ata janë: atleti i bukur Kërt, e dashura e tij Xhuls, shoqja e Xhulsit Dana, miku i tyre i përbashkët drogaxhi Marti dhe miku i Kërtit Holdeni, të cilin po përpiqen t’ia bëjnë të dashur Danës. Rrugës për në kabinën ku do të qëndrojnë, ata takojnë një plakush të çuditshëm që u jep paraljmërime të përçarta. Sigurisht, nëse ata do të ktheheshin mbrapa në qytet për shkak të paralajmërimeve, ne nuk do të kishim ndonjë film kushedi, kështu që, miqtë tanë të patrembur marshojnë përpara duke mbërritur më në fund në kabinën në pyll...

Aktoret Kryesor
Komente