Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Bygone (2019) me titra shqip
The Bygone (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Bygone (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Bygone (2019) ne gjuhen angleze
Kur një kauboj i ri takohet rastësisht me një vajzë nga Lakota, zhdukja e saj e mistershme ndez një kërkim që zbulon një të shkuar të dhimbshme dhe një të ardhme të tmerrshme.

Aktoret Kryesor
Komente