Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Blackcoat’s Daughter (2015) me titra shqip
The Blackcoat’s Daughter (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Blackcoat’s Daughter (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Blackcoat’s Daughter (2015) ne gjuhen angleze
Kur dy vajza të reja mbeten të bllokuara në shkollë gjatë pushimeve të dimrit, një forcë djallzore dhe e rrezikshme sulmon jetët e tyre dhe punonjësve të shkollës.

Aktoret Kryesor
Komente