Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Bad Guys: Reign of Chaos (2019) me titra shqip
The Bad Guys: Reign of Chaos (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Bad Guys: Reign of Chaos (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Bad Guys: Reign of Chaos (2019) ne gjuhen angleze
Automjeti i transportit të të burgosurve përmbyset dhe disa kriminelë të rrezikshëm arrijnë të arratisen. Për të kapur të arratisurit, policia vendos që të formojë një skuadër speciale hetimi, që përbëhet nga disa të burgosur të veçantë.

Aktoret Kryesor
Komente