Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Angry Birds Movie 2 (2019) me titra shqip
The Angry Birds Movie 2 (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Angry Birds Movie 2 (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Angry Birds Movie 2 (2019) ne gjuhen angleze
Zogjtë jofluturues dhe derrkucët jeshilë intrigantë e çojnë armiqësinë e tyre në një nivel tjetër, kur në horizont shfaqet një armik i tretë i cili ka në plan t'i shkatërrojë që të dy.

Aktoret Kryesor
Komente