Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
  • Viti i publikimit 2020
  • Aksion
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The 2nd (2020) me titra shqip
The 2nd (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin The 2nd (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The 2nd (2020) ne gjuhen angleze
Kapiteni i skuadrës Delta, Vik Dejvis, përfundon në telashe pasi djali i tij dhe vajza e një gjykatësi të rëndësishëm janë në një ndërtesë plot me terroristë.

Aktoret Kryesor
Komente