Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Taylor Swift: Miss Americana (2020) me titra shqip
Taylor Swift: Miss Americana (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Taylor Swift: Miss Americana (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Taylor Swift: Miss Americana (2020) ne gjuhen angleze
Një vështrim mbi artisten ikonë të popit, Tejlor Suift, gjatë një periudhe transformuese në jetën e saj, teksa përqafon rolin si kantautore dhe shfrytëzon forcën e plotë të zërit të saj.

Aktoret Kryesor
Komente