Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Tangent Room (2017) me titra shqip
Tangent Room (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Tangent Room (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Tangent Room (2017) ne gjuhen angleze
Të bllokuar në një dhomë misterioze, katër mendje të shkëlqyera konkurrojnë kundër kohës për të parandaluar një kolaps kozmik të universit. Ata duhet të mësojnë të punojnë së bashku dhe të zgjidhin enigmën para se të jetë tepër vonë.

Aktoret Kryesor
Komente