Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Summer ’03 (2018) me titra shqip
Summer ’03 (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Summer ’03 (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Summer ’03 (2018) ne gjuhen angleze
Një vajzë 16-vjeçare dhe familja e saj e madhe mbeten të tronditur pasi gjyshja e saj zbulon disa sekrete në shtratin e saj të vdekjes.

Aktoret Kryesor
Komente