Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
David Gordon Green

Regjizor: David Gordon Green

David Gordon Green was born on April 9, 1975 in Little Rock, Arkansas, USA. He is a producer and director, known for Pineapple Express (2008), All the Real Girls (2003) and Prince Avalanche (2013).
Shfleto te gjithe filmat e David Gordon Green
Cover e Filmit
Filmi Stronger (2017) me titra shqip
Stronger (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Stronger (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Stronger (2017) ne gjuhen angleze
Stronger është një film frymëzues me jetën e vërtetë të Xhef Boumën, një njeri i zakonshëm që preku zemrat e banorëve të qytetit të tij dhe u bë simbol botëror i shpresës pasi i mbijetoi shpërthimeve në maratonën e Bostonit në 2013.

Komente