Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Stripped: Los Angeles (2020) +18 me titra shqip
Stripped: Los Angeles (2020) +18

Kerko burime online per te shikuar filmin Stripped: Los Angeles (2020) +18 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Stripped: Los Angeles (2020) +18 ne gjuhen angleze
Një vështrim i rrallë i jetës së kërcimtareve ekzotike dhe private në Los Angeles. Hyni dhe bëni një kalim të plotë, në jetën e pesë grave, ambiciet e të cilave, i shtyjnë ato të bëjnë përpara, përmes vështirësive dhe tabuve, drejt fuqizimit të grave.

Aktoret Kryesor
Komente