Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Chan-wook Park

Regjizor: Chan-wook Park

Chan-wook Park was born on August 23, 1963 in Seoul, South Korea. He is a writer and director, known for Oldeuboi (2003), Ah-ga-ssi (2016) and Chinjeolhan geumjassi (2005).
Shfleto te gjithe filmat e Chan-wook Park
Cover e Filmit
Filmi Stoker (2013) me titra shqip
Stoker (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin Stoker (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Stoker (2013) ne gjuhen angleze
Pasi babai i Indisë vdes në një aksident automobilistik, xhaxhai i saj Çarli, i cili ajo nuk ka ditur kurrë që ekzistonte, vjen të jetojë me të dhe mamanë e saj të paqëndrueshme emocionalisht. Menjëherë pas mbërritjes së tij, ajo fillon të dyshojë se ky njeri joshës dhe misterioz ka qëllime të tjera, por në vend që të ndihet e zemëruar ose e frikësuar, kjo vajzë pa shokë sa vjen e magjepset më shumë prej tij.

Komente