Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Justin Lin

Regjizor: Justin Lin

Justin Lin is a Taiwanese American film director whose films have grossed $2 billion worldwide. He is best known for his work on Better Luck Tomorrow, The Fast and the Furious 3-6 and Star Trek Beyond. He is also known for his work on television shows like Community and the second season of True Detective. Lin was born in Taipei, Taiwan, and grew ...
Shfleto te gjithe filmat e Justin Lin
Cover e Filmit
Filmi Star Trek Beyond me titra shqip
Star Trek Beyond

Kerko burime online per te shikuar filmin Star Trek Beyond me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Star Trek Beyond ne gjuhen angleze
Skuadra e anijes 'Entëprajs' zbulon arritjet më të larta të hapësirës së paeksploruar, ku ndeshet me një armik të ri e të pamëshirshëm që i vë në provë ata dhe çdo gjë që ka lidhje me Federatën.

Komente