Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Stan & Ollie (2018) me titra shqip
Stan & Ollie (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Stan & Ollie (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Stan & Ollie (2018) ne gjuhen angleze
Lorel dhe Hardi, dyshja e komendianëve më të famshëm në botë, mundohen të rindezin karrierën e tyre të filmave ndërkohë që zbarkojnë në atë që do të shndërrohej në këngën e tyre të mjellmave - një turne torturues në Britaninë së pas-luftës.

Aktoret Kryesor
Komente