Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Bharat Nalluri

Regjizor: Bharat Nalluri

Bharat Nalluri was born in 1965 in Guntur, India. He is a director and writer, known for Miss Pettigrew Lives for a Day (2008), Spooks: The Greater Good (2015) and Tsunami: The Aftermath (2006).
Shfleto te gjithe filmat e Bharat Nalluri
Cover e Filmit
Filmi Spooks: The Greater Good (2015) me titra shqip
Spooks: The Greater Good (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin Spooks: The Greater Good (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Spooks: The Greater Good (2015) ne gjuhen angleze
Kur një terrorist arratiset gjatë një dorëzimi rutinë, Uill Hollouei duhet të bashkëpunojë me shefin e çnderuar të MI5 Herri Pirs për ta gjurmuar dhe për të ndaluar një sulm terrorist në Londër.

Komente