Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Special Unit (2017) me titra shqip
Special Unit (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Special Unit (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Special Unit (2017) ne gjuhen angleze
Për shkak të aktit të ri mbi personat me aftësi të kufizuar, Departamenti i Policisë së Van Nuys detyrohet të punësojë katër detektivë të infiltruar handikapë dhe oficeri i tyre i trajnimit qëllon të jetë polici më i keq i Los Anxhelosit.

Aktoret Kryesor
Komente