Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi South Wind (2018) me titra shqip
South Wind (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin South Wind (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin South Wind (2018) ne gjuhen angleze
Një djalë i ri, anëtar i një bande që vjedh makina në Beograd, e vë veten dhe familjen para rrezikut kur rruga e tij ndeshet me atë të një lideri mafioz që punon për shefin e policisë.

Aktoret Kryesor
Komente