Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Soni (2018) me titra shqip
Soni (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Soni (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Soni (2018) ne gjuhen angleze
Soni, një police e re në Delhi dhe komandatja e saj, Kalpana, së bashku janë në luftë kundër krimeve të dhunshme ndaj femrave. Megjithatë, aleanca e tyre pëson disa krisje kur Sonin e transferojnë diku tjetër për shkak të sjelljes së keqe në detyrë.

Aktoret Kryesor
Komente