Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Solitary (2020) me titra shqip
Solitary (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Solitary (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Solitary (2020) ne gjuhen angleze
'Solitary' është një film fantastiko-shkencor për një njeri i cili zgjohet brenda një dhome për të zbuluar se është një i burgosur i dërguar në hapësirë për të formuar koloninë e parë të Tokës, dhe më keq - shoqja e tij e qelisë Alana është e vendosur të shkatërrojë gjithçka.

Aktoret Kryesor
Komente