Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Solis (2018) me titra shqip
Solis (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Solis (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Solis (2018) ne gjuhen angleze
Troi Hollouei zgjohet dhe gjendet i bllokuar ne anije qiellore qe shkon e pakontrolluar drejt diellit. Terrori i tij fillon kur niveli i oksigjenit shkon drejt fundit dhe ka vetem 90 minuta kohe qe te mbijetoje dhe te takohet me nje anije tjete

Aktoret Kryesor
Komente