Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Scott Derrickson

Regjizor: Scott Derrickson

Scott Derrickson was born on July 16, 1966 in Denver, Colorado, USA. He is a writer and director, known for Doktor Strejnxh (2016), Sinister (2012) and The Exorcism of Emily Rose (2005).
Shfleto te gjithe filmat e Scott Derrickson
Cover e Filmit
Filmi Sinister (2012) me titra shqip
Sinister (2012)

Kerko burime online per te shikuar filmin Sinister (2012) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Sinister (2012) ne gjuhen angleze
Elisoni (Ethan Hawke), është një shkrimtar që bazohet në krime të vërteta, ai e transferon familjen e tij në një shtëpi ku banorët e saj janë vrarë mizorisht. Në kohën që do të fillojë romanin e tij të ri, ai zbulon në papafingon e shtëpisë një kuti me xhirime të vjetra të cilat tregojnë mbi isa vrasje të kryera… Por me këtë veprim ai vë në rrezik dhe familjen e tij….

Komente