Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
John Stevenson

Regjizor: John Stevenson

John Stevenson is known for his work on Kung Fu Panda (2008), Shrek (2001) and Shrek 2 (2004).
Shfleto te gjithe filmat e John Stevenson
Cover e Filmit
Filmi Sherlock Gnomes (2018) me titra shqip
Sherlock Gnomes (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Sherlock Gnomes (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Sherlock Gnomes (2018) ne gjuhen angleze
Xhuxhët e kopshteve në Londër po zhduken njëri pas tjetrit. Së fundi, këtë fat e kanë të afërmit e Njomeo dhe Xhuljetës. Ata nuk kanë zgjidhje tjetër, veçse t’i kërkojnë detektivit legjendar Sherlok, t’i ndihmojë për të shpëtuar miqtë dhe familjarët e tyre të humbur.Por, përpara i presin surpriza të shumta...

Aktoret Kryesor
Komente