Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Shazam! (2019) me titra shqip
Shazam! (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Shazam! (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Shazam! (2019) ne gjuhen angleze
Të gjithë kemi një superhero brenda nesh dhe duhet vetëm pak magji për ta shpalosur atë. Në rastin e Billy Batson, mjafton fjala - SHAZAM! - që nga një djalosh 14-vjeçar, të shndërrohet në superheroin e rritur, Shazam.

Aktoret Kryesor
Komente