Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Sezoni 9 – Episodi 9 me titra shqip
Sezoni 9 – Episodi 9

Kerko burime online per te shikuar filmin Sezoni 9 – Episodi 9 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Sezoni 9 – Episodi 9 ne gjuhen angleze
Grupi zbulon një kërcënim të ri e shqetësues. Negani arratiset dhe shkon të vizitojë të kaluarën e tij.

Aktoret Kryesor
Filma te ngjashem
Komente