Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Seytan-i racim (2013) me titra shqip
Seytan-i racim (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin Seytan-i racim (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Seytan-i racim (2013) ne gjuhen angleze
Historia e dy miqve që përfshihen në botën e demonëve duke lexuar një lloj libri misterioz i cili thërret djallin e vërtetë dhe ndodh një incident i tmerrshëm.

Komente