Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Seven in Heaven (2018) me titra shqip
Seven in Heaven (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Seven in Heaven (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Seven in Heaven (2018) ne gjuhen angleze
Adoleshentët Jude dhe June futen në një realitet të rrezikshëm alternativ pasi dolën nga një dollap ku ata kishin luajtur "7 në Parajsë". Jude zbulon se në këtë realitet të ri ai është akuzuar për vrasje, ndërsa June sulmohet ndërsa po shkonte në shtëpi.

Aktoret Kryesor
Komente