Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Serenity (2019) me titra shqip
Serenity (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Serenity (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Serenity (2019) ne gjuhen angleze
Kapiteni i një varke peshkimi përballet me të kaluarën e tij misterioze dhe e gjen veten të futur në kurth në një realitet ku asgjë nuk është ashtu siç duket.

Aktoret Kryesor
Komente