Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Seized (2020) me titra shqip
Seized (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Seized (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Seized (2020) ne gjuhen angleze
Djali i një ish-agjenti të forcave speciale rrëmbehet dhe babai i tij duhet të eliminojë tre sindikata kriminale të rrezikshme, nëse dëshiron që ta shohë të birin sërish të gjallë.

Aktoret Kryesor
Komente