Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Wes Craven

Regjizor: Wes Craven

Wes Craven has become synonymous with genre bending and innovative horror, challenging audiences with his bold vision. Wesley Earl Craven was born in Cleveland, Ohio, to Caroline (Miller) and Paul Eugene Craven. He had a midwestern suburban upbringing. His first feature film was The Last House on the Left (1972), which he wrote, directed, and ...
Shfleto te gjithe filmat e Wes Craven
Cover e Filmit
Filmi Scream 4 (2011) me titra shqip
Scream 4 (2011)

Kerko burime online per te shikuar filmin Scream 4 (2011) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Scream 4 (2011) ne gjuhen angleze
Kanë kaluar dhjetë vjet dhe Sidnei Preskot, e cila e ka mbledhur veten falë shkrimeve të saj, vizitohet nga vrasësi me fytyrë fantazme.

Komente