Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Scorched Earth (2018) me titra shqip
Scorched Earth (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Scorched Earth (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Scorched Earth (2018) ne gjuhen angleze
Një gjuetare shpërblimesh e quajtur Etikus Gejxh ndjek dhe kap kriminelët në një Tokë post-apokaliptike.

Komente