Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Adrián García Bogliano

Adrián García Bogliano was born on July 4, 1980 in Madrid, Spain. He is a writer and director, known for The ABCs of Death (2012), Ahí va el diablo (2012) and No moriré sola (2008).
Shfleto te gjithe filmat e Adrián García Bogliano
Cover e Filmit
Filmi Scherzo Diabolico (2015) me titra shqip
Scherzo Diabolico (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin Scherzo Diabolico (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Scherzo Diabolico (2015) ne gjuhen angleze
Një llogaritar i mërzitur nuk ia del dot të fitojë rritje në detyrë. Ai ka një grua të bezdisshme dhe në përgjithësi nuk respektohet nga ata që njeh, Ai planifikon diçka që të fitojë atë që mendon se meriton. Pasi rrëmben një vajzë, gjërat marrin shumë për keq.

Komente