Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
David Hackl

Regjizor: David Hackl

David Hackl is a production designer and director, known for Saw II (2005), Saw III (2006) and Saw IV (2007).
Shfleto te gjithe filmat e David Hackl
Cover e Filmit
Filmi Saw V (2008) me titra shqip
Saw V (2008)

Kerko burime online per te shikuar filmin Saw V (2008) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Saw V (2008) ne gjuhen angleze
Agjenti special Peter Strahm do të fillojë hetimet e tij në lidhje me Xhigsoun dhe dalëngadalë do të arrijë të zbulojë bashkëpunëtorin e fshehur të tij.

Komente