Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Save Yourselves! (2020) me titra shqip
Save Yourselves! (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Save Yourselves! (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Save Yourselves! (2020) ne gjuhen angleze
Një çift normal nju-jorkezësh vendos të largohet nga jeta materialiste e qytetit dhe të shkëputet nga interneti por befasohet kur gjatë javës së tyre të izolimit, alienët pushtojnë Tokën dhe ata janë ndër të vetmit të mbijetuar.

Aktoret Kryesor
Komente