Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Save the Last Dance (2001) me titra shqip
Save the Last Dance (2001)

Kerko burime online per te shikuar filmin Save the Last Dance (2001) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Save the Last Dance (2001) ne gjuhen angleze
Pas vdekjes së nënës së saj, Sara shpërngulet në Çikago me të atin. Aty bie në dashuri me një zezak me një të kaluar kriminale. Por të dy janë të bindur për dashurinë e tyre dhe luftojnë kundër çdo paragjykimi.

Aktoret Kryesor
Komente