Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Sammy’s Great Escape (2012) me titra shqip
Sammy’s Great Escape (2012)

Kerko burime online per te shikuar filmin Sammy’s Great Escape (2012) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Sammy’s Great Escape (2012) ne gjuhen angleze
Semi dhe Rei, dy breshkat e ujit, kapen dhe futen brenda një akuariumi gjigant në Dubai. Dy shokët e vjetër, bashkë me të gjitha kafshët e tjera detare, do të bëjnë të pamundurën për të dalë që atje dhe për të fituar sërish lirinë.

Aktoret Kryesor
Komente