Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Robin Hood: The Rebellion (2018) me titra shqip
Robin Hood: The Rebellion (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Robin Hood: The Rebellion (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Robin Hood: The Rebellion (2018) ne gjuhen angleze
Pasi sherifi i tiran i Notingamit i rrëmben të dashurën, Robin Hudi legjendar, bashkë me miqtë e tij rebelë, nisin një mision të guximshëm për të shpëtuar atë dhe popullin, nga regjimi mizor i sherifit.

Aktoret Kryesor
Komente