Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Rev (2020) me titra shqip
Rev (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Rev (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Rev (2020) ne gjuhen angleze
Një hajdut i ri me përvojë në vjedhjen e makinave, bëhet informator dhe ndihmon policinë të rrëzojë një rrjet kriminal që merrej me kondrabandën e makinave ekzotike të shtrenjta.

Aktoret Kryesor
Komente