Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Paul W.S. Anderson

Regjizor: Paul W.S. Anderson

Paul W.S. Anderson gained a fair bit of notoriety in his native England when he directed the ultra-violent Shopping (1994) (which he also wrote), starring Jude Law and Sean Pertwee in a story about thieves who steal by ramming a car into storefronts. The film was banned in some cinemas in England, and became a direct-to-video slightly edited ...
Shfleto te gjithe filmat e Paul W.S. Anderson
Cover e Filmit
Filmi Resident Evil (2002) me titra shqip
Resident Evil (2002)

Kerko burime online per te shikuar filmin Resident Evil (2002) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Resident Evil (2002) ne gjuhen angleze
Një njësi e posaçme ushtarake lufton fuqishëm, kundër një super-kompjuteri, i cili ka dalur jashtë-kontrollit, dhe kundër qindra shkencëtarëve, të cilët kanë eskaluar në krijesat e mish-ngrënësve, pas një aksidenti në laborator.

Komente