Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Replicas (2018) me titra shqip
Replicas (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Replicas (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Replicas (2018) ne gjuhen angleze
Kur familja e tij vdes në një aksident, Uilliami, një shkencëtar i zoti, kërkon me çdo kusht të përdorë aftësitë e tij për të kthyer sërish gruan dhe fëmijët e tij në jetë... duke i klonuar.

Aktoret Kryesor
Komente