Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Reign of the Supermen (2019) me titra shqip
Reign of the Supermen (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Reign of the Supermen (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Reign of the Supermen (2019) ne gjuhen angleze
Pas betejës shkatërruese të Ditës së Gjykimit, bota po përpiqet të jetoj pa Supermenin. Kur njerëz të ndryshëm shfaqen duke e quajtur veten Supermen, Lois Lejn dhe të tjerë mblidhen për të zgjidhur misterin.

Aktoret Kryesor
Komente