Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Red Heat (1988) me titra shqip
Red Heat (1988)

Kerko burime online per te shikuar filmin Red Heat (1988) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Red Heat (1988) ne gjuhen angleze
Një polic i ashpër rus detyrohet të bashkëpunojë me një detektiv të policisë së Çikagos për të kapur një trafikant droge Gjeorgjian, i cili vrau partnerin e tij dhe u arratis nga vendi.

Aktoret Kryesor
Komente