Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Shawn Levy

Regjizor: Shawn Levy

Shawn Levy was born on July 23, 1968 in Montreal, Quebec, Canada. He is a producer and director, known for Stranger Things (2016), Real Steel (2011), and the Night at the Museum franchise. He is the founder and principal of 21 Laps Entertainment. He is married to Serena Levy and they have four daughters.
Shfleto te gjithe filmat e Shawn Levy
Cover e Filmit
Filmi Real Steel (2011) me titra shqip
Real Steel (2011)

Kerko burime online per te shikuar filmin Real Steel (2011) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Real Steel (2011) ne gjuhen angleze
Çarli Kenton, një boksier i dështuar i cili e humbi mundësinë e tij për të fituar titullin kur robotë prej çeliku 907 kilogramë dhe 2,4 metra të gjatë pushtuan ringun. Tani asgjë më tepër se një promotor i vogël, Çarli fiton mjaftueshëm për të bërë bashkë robotë të shkatërruar dhe t’i fusë nëpër ndeshje të nëndheshme boksi. “Çeliku i Vërtetë” fillon kur Çarli kap fundin. Ai pa dëshirë bashkohet me djalin e tij të panjohur prej vitesh për të ndërtuar dhe stërvitur një konkurrent për në kampionat. Ndërsa rreziqet rriten në arenën brutale, Çarli dhe Maksi, kundër gjithë shanseve, fitojnë një mundësi të fundit për të ngritur kokë.

Aktoret Kryesor
Komente