Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Range Runners (2019) me titra shqip
Range Runners (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Range Runners (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Range Runners (2019) ne gjuhen angleze
Një grua gjatë marshimit të saj në një shteg të izoluar, hyn në telashe kur çanta e saj rrëmbehet nga dy burra që po fshiheshin në pyll, të dëshpëruar dhe në arrati. E bllokuar dhe e lënë pa ndihmë për veten e saj, ajo ka vetëm një zgjidhje: të zvarritet drejt jetës së saj e mundur, ose të shkojë përpara dhe të marrë atë që i përket.

Aktoret Kryesor
Komente