Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Rampage (2018) me titra shqip
Rampage (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Rampage (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Rampage (2018) ne gjuhen angleze
Davis Okoye dhe shoku i tij më i mirë, një gorillë e bardhë, luftojnë kundër përbindëshave në një qytet të madh. Vini re: Data e lëshimit të filmit Rampage (Tërbimi i Kafsheve) në Format HD është caktuar për në Korrik 2018!

Aktoret Kryesor
Komente