Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Rambo: Last Blood (2019) me titra shqip
Rambo: Last Blood (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Rambo: Last Blood (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Rambo: Last Blood (2019) ne gjuhen angleze
Në këtë kapitull, John Rambo, i prekur nga stresi post-traumatik, jeton në Arizonë, duke punuar në një fermë. Për të kujdeset një grua, e cila një ditë i tregon se një kartel meksikan i ka rrëmbyer të bijën. Dhe Rambo rikthehet në aksion.

Aktoret Kryesor
Komente